List od redakcji

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że zawarte na niniejszej stronie informacje zostały zgromadzone na podstawie oficjalnych komunikatów Ministerstwa Obrony Narodowej oraz innych instytucji publicznych. Ponadto, nasza praca opiera się na analizie artykułów i publikacji pochodzących z renomowanych serwisów internetowych, w tym również tych specjalizujących się w dziedzinie obronności. Wiele cennych danych dotyczących zakupów dla Wojska Polskiego pochodzi również z raportów Najwyższej Izby Kontroli, sprawozdań i prezentacji Ministerstwa Obrony Narodowej oraz dokumentów przygotowywanych przez organizacje pozarządowe.

Naszym priorytetem jest stworzenie spójnego źródła informacji dotyczących zakupów dla Wojska Polskiego oraz przedstawienie ich w sposób klarowny i zrozumiały. Naszym celem jest umożliwienie każdemu z Państwa niezależnej oceny poziomu zaangażowania poszczególnych rządów w kwestie związane z obronnością Rzeczypospolitej Polskiej.

Zespół pracujący nad tą stroną internetową składa się z dyrektora finansowego, absolwenta jednego z najlepszych uniwersytetów ekonomicznych w kraju, grafika oraz programisty. Jesteśmy dumni z faktu, że rozwijamy tę stronę wyłącznie jako hobby, korzystając z własnych środków finansowych, co pozwala nam zachować niezależność oraz obiektywizm w prezentowanych treściach.

Z poważaniem,

Zespół redakcji